Polycom HDX 9000

Polycom HDX 9000 je videokonferenční systém nové generace s volitelnou vestavěnou podporou multipointního spojení přes ISDN i IP a možností streamování s kvalitou High Definition (HD).


Nadstandardní protokol zpracování obrazu videokonference H.264 a protokoly zpracování zvuku Polycom Stereo Surround, Polycom Siren 14 a Polycom Siren 22 s přenášenou šířkou pásma 14kHz a 22kHz zajišťují nejvyšší standard pro přirozenou a jakostní komunikaci.

Obsahuje širokou škálu vstupů a výstupů včetně komponentního YPbPr a DVI. Volitelný People+Content (lidé a dokumenty). Komunikace dle doporučení H.323 a SIP (IP LAN/WAN) do 4Mb/s. Pro 1Mb/s-4Mb/s rozlišení 720p (1280 x 720) 30 snímků/sec. K dispozici je rovněž rozhraní ISDN QBRI (H.320), ISDN PRI E1 nebo sériové (V.35, RS-449, RS-530) do 2Mb/s.

Volitelný interní MCU (multipointní server) MPPlus pro 4 konferenční účastníky, videokonferenční zařízení Polycom HDX 9004 pro 8 konferenčních účastníků. Emulace dvoumonitorového zobrazení. Analogová telefonní linka pro hlasového účastníka. Nadstandardní Quality Of Service (QoS) pomocí technologie Lost Packet Recovery (LPR). Integrovaná enkrypce AES.

  • Výkonný systém pro velké místnosti a speciální aplikace
  • Technologie Ultimate HD (HD hlas, HD obraz, HD obsah)
  • Komponentní řešení se snadno přizpůsobí vaší místnosti
  • Připraveno pro integraci nejrůznějších externích zařízení
  • Volitelně funkce multipoint pro spojení až 4 nebo 8 lokalit
  • Grafické menu, vzdálená správa, šifrování přenosu AES

Copyright © 2007 S.I.C., s.r.o. . Všechna práva vyhrazena.